Oblékněte se s Mladými od hlavy až k patě

merchandise

Rozhodli jsme se rozsvítit konec letošního roku pastelovými barvami! A protože se nám prostě líbí náš hrozen, nechali jsme ho vyniknout na kouscích, které teď můžete mít taky v šatníku a hlavně se z nich radovat, když je obléknete :-)
Mladi na dvore

Limitovaná edice oblečení vznikla/vzniká ve spolupráci se značkou Cult of the Road, ponožkovou rodinou ze srdce textilních brown fields v Brně Klimešovými (Novadotex) a Šikovnými holkami - švadlenkami z Žabin.

Ponožky

80% bavlny, troška elastanu a lycry - to jsou ponožky ve čtyřech barvách a dvou univerzálních velikostech. Dámské 36 - 41 a pánské 42 - 46. Jsou akorát tak tenké, aby se příjemně nosily, ale taky vydržely, nohám je v nich hezky. Perte na 40°

 150 CZK

Čepice

K zimě patří a nemusí to být nuda! Baby blue, mátová, lila - to jsou za nás barvy letošní zimy. To vše ostatní může být černé, nebo šedé, ale v hlavě a na hlavě by mohlo být jasno :-) Pletené čepice v univerzální velikosti padnou na každou hlavu.

 490 CZK

Tašky

Vejdou se do nich tři lahve vína. Akorát tak, co se hodí vzít sebou na návštěvu, přibalit můžete i něco k zakousnutí, jen na meloun bude asi taška malá. To nevadí, stejně není jejich sezona.

 250 CZK

Rouška

Tady jsme sáhli k minimalistickému a tudíž univerzálnímu řešení. Do práce, obchodu i restaurace. 100% bambus, který je krásně prodyšný a drží tvar i barvu. Doporučuje 5 z 5 švadlenek, v tomto případě Šikovných holek z brněnských Žabovřesk, které pro nás roušky šijí.

 150 CZK