Oblékněte se s Mladými od hlavy až k patě

merchandise

Rozhodli jsme se rozsvítit konec letošního roku pastelovými barvami! A protože se nám prostě líbí náš hrozen, nechali jsme ho vyniknout na kouscích, které teď můžete mít taky v šatníku a hlavně se z nich radovat, když je obléknete :-)
Mladi na dvore

Limitovaná edice oblečení vznikla/vzniká ve spolupráci se značkou Cult of the Road, ponožkovou rodinou ze srdce textilních brown fields v Brně Klimešovými (Novadotex) a Šikovnými holkami - švadlenkami z Žabin.

Trička

První oficiální trička Mladí vinaři. To je srdcovka. 100% bavlna, bezešvé provedení a jeden střih, který sluší ženám i mužům. Ani tenké, ani příliš silné, prostě na celý rok. A s monochromaticky vyvedeným logem.

 490 CZK

Mikiny

Nevíme, jak to říct jinak - tahle mikina je prostě prémiová. Se vším všudy. Ušitá byla v České republice ze 100% bavlny - uvnitř pěkně počesané, krásně hřeje.Náplety na koncích rukávů i do pasu, takže chladno pod ni nepronikne. Už jen pohárek Pinotu nebo Frankovky a dokonalá podzimní nálada je tady. Jen s červeným vínem opatrně!

 1.890 CZK

Ponožky jsou aktuálně vyprodané.

Čepice

K zimě patří a nemusí to být nuda! Baby blue, mátová, lila - to jsou za nás barvy letošní zimy. To vše ostatní může být černé, nebo šedé, ale v hlavě a na hlavě by mohlo být jasno :-) Pletené čepice v univerzální velikosti padnou na každou hlavu.

 490 CZK

Tašky

Vejdou se do nich tři lahve vína. Akorát tak, co se hodí vzít sebou na návštěvu, přibalit můžete i něco k zakousnutí, jen na meloun bude asi taška malá. To nevadí, stejně není jejich sezona.

 250 CZK