kdo jsme

o mladých vinAŘíCh

Je nás 12, jsme přátelé, vyrábíme víno a ještě nám nebylo 40. Jsme Mladí vinaři.
Mladi u stolu 2

Do roku 2016 jsme se potkávali různě. Někteří ve škole na Zahradnické fakultě, u vína nebo piva, v našich vinařstvích a sklepech. Spojovala nás vždy vášeň pro to, co děláme – o víně a všem okolo něj jsme se dokázali bavit hodiny.

A protože jsme chtěli do našeho světa vtáhnout i další spřízněné duše a dát všemu dění záštitu a jasnější směr, založili jsme spolek Mladí vinaři.

Spojujeme své síly a necháváme rivalitu a konkurenční boj těm, které to baví. My víme, že dobré věci si nekonkurují a víno je tak široký a pestrý obor, že v něm vyniká každý z nás.

Věříme, že vzájemná podpora, sdílení know-how, trendů a inspirace vede k vínům s přidanou hodnotou, která je důležitější než samotný produkt. A tuhle přidanou hodnotu chceme přinášet nejen našim zákazníkům, ale také moravskému a českému vinařství obecně.

Mladi na dvore

Chceme budovat pozitivní vztah k moravskému a českému vínu u široké veřejnosti. Chceme vám vyprávět, jak víno vzniká a jak se při jeho výrobě bavíme nejdřív ve vinohradě a potom ve sklepě. Co všechno se musí stát před tím, než se víno dostane do lahve a může bavit i vás.

Hrdě se hlásíme k tradicím Moravy a chceme propagovat Českou republiku jako tradiční vinařský region, který však také umí následovat i udávat nové trendy v oboru. Víno pro nás nejsou čísla a byznys, ale zážitky a emoce.
Jsme Mladí vinaři a víno je náš život.

kde nás najdete

NavštiVte nás

Udělejte si víkendový výlet a navštivte naše vinařství na Jižní moravě.
poznejte členy spolku